Wybrałeś już Barracudę, która sprawdzi się w Twojej sieci?

Elastyczność rozwiązań Barracuda

Jedną z najczęściej wskazywanych zalet dotyczących portfela rozwiązań Barracuda jest elastyczność wdrażania wszelkich rozwiązań. Barracuda oferuje rozwiązania fizyczne, w postaci maszyn wirtualnych jak również rozwiązania w chmurze or hybrydowe.

Rozwiązania fizyczne

Jest to tradycyjny typ instalacji, nadal bardzo popularny. Fizyczne rozwiązania Barracuda to wyspecjalizowane urządzenia, które obejmują sprzęt, oprogramowanie i połączenie z chmurą, które zapewniają największą możliwą wydajność urządzenia.

 

Ten typ rozwiązań pozwala klientom w pełni kontrolować wykorzystywany sprzęt. Urządzenia Barracuda dostępne są w różnych wielkościach, od jednostek stacjonarnych do montowanych w szafie rackowej. Sprzęt Barracuda to urządzenia łatwe w instalacji i konfiguracji. Co ważne każde urządzenie Barracuda jest bezpłatne wymieniane na nowy model co 4 lata.

Rozwiązania wirtualne

Prawie wszystkie produkty Barracuda są dostępne również w postaci maszyn wirtualne. Wirtualizacja pozwala często zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty oraz znacznie uprościć odzyskiwanie danych po awarii. Barracuda wspiera różnych dostawców wirtualizacji (Oracle VirtualBox, VMware, Microsoft Hyper-V i Citrix). Barracuda w wersji wirtualnej to proste licencjonowanie i natychmiastowa dostępność.

Rozwiązania oparte na chmurze

Część oferowanych przez Barracudę usług dostępnych jest w formie chmury. Te rozwiązania to przede wszystkim Barracuda Email Security Service oraz Barracuda Web Security Service. Są to niezwykle wygodne opcje, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowników znajdujących się poza firmową siecią.

Nasi wybrani klienci