Web Filter Barracuda – solidna podstawa filtrowania treści

Urządzenie Barracuda Web Filter to profesjonalne, kompletne rozwiązanie dedykowane do filtrowania treści, które jest dostępne dla firm i instytucji dowolnej wielkości.

Administratorzy szkolnych sieci są często w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o filtrowanie treści. Nauczyciele i uczniowie chcą mieć nieograniczony dostęp do zasobów Internetu, ale z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa przeglądanych treści.

 Urządzenie BarracudaWebFilter410 - najlepszy filtr stron www

 

Aktualnie, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebne są w pełni konfigurowalne, kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa sieci – Barracuda Web Filter zaspokaja te potrzeby.

Web Filter Barracuda oferuje pełen zestaw narzędzi do raportowania, dzięki temu można dokładnie wskazać dokładnie kto, gdzie i co robił w internecie. Urządzenie Barracuda integruje się również z funkcją bezpiecznego wyszukiwania, które gwarantuje, że wszelkie wątpliwe i niechciane strony internetowe lub miniatury zdjęć, które mogą pojawić się w wyszukiwarkach użytkowników (np. uczniów) zostaną wyeliminowane, tak by nie naruszać ustalonych zasad korzystania z Internetu.

 

Cały zespół Barracuda włożył bardzo wiele pracy, aby maksymalnie uprościć całą konfigurację urządzenia poprzez interfejs WWW. Konfiguracja jest tak prosta, że wdrożenie całego rozwiązania w sieci produkcyjnej zajmuje zaledwie 30 minut. Zachęcamy wszystkich do bezpłatnego wypróbowania urządzenia Barracuda WebFilter w swojej sieci. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące testów.

 

Nasi wybrani klienci