Aktualności

piątek

26.01.2018

Mamy nowy rok, a jak to bywa z tym okresem jest on pełen wszelkiego typu zestawień. Barracuda Networks na tą okazję przygotowała nieprzyjemną listę najbardziej prawdopodobnych zagrożeń, na które podatne będą duże firmy, instytucje jaki użytkownicy indywidualni.

środa

13.12.2017

Barracuda European Roadshow, Warszawa – Czwartek 1 lutego 2018 r.   Eksperci i przedstawiciele kadry zarządzającej Barracuda Networks, zaprezentują nowe spojrzenie na bezpieczeństwo usług chmurowych oraz zabezpieczanie danych.

środa

4.11.2015

Internet jest potężnym medium. Równie niebezpiecznym, co potężnym. Nie przeszkadza nam to jednakże spędzać w nim dziennie całych godzin w poszukiwaniu niezbędnych nam lub po prostu interesujących nas treści. Doszło do tego, że każdy praktycznie z nas ma odrębną tożsamość zbudowaną w internecie – czy to na instagramie, czy na twitterze, tumblrze czy facebooku bądź […]

czwartek

27.08.2015

Włamanie na oficjalną stronę Armii amerykańskiej Na firmowym blogu Barracuda Networks opublikowała niedawno artykuł dotyczący włamania jakie miało miejsce na oficjalną stronę Armii U.S. Artykuł dostępny jest pod tym adresem: https://blog.barracuda.com/2015/06/18/armys-public-website-defaced-what-can-you-do-to-protect-your-own/

środa

8.07.2015

Przeglądanie stron internetowych w czasie pracy negatywnie wpływa na wydajność pracowników oraz naraża sieć komputerową na liczne zagrożenia.   Rozwiązaniem na tego typu problemy jest Barracuda Web Filter, administratorzy mogą tworzyć Zasady , które kontrolują dostęp użytkowników do stron internetowych za pomocą wielu metod, w tym kategorię treści strony, domenę lub konkretny adres URL.

środa

8.04.2015

Ochrona treści WWW Barracuda Web Filter jest wielokrotnie nagradzanym urządzeniem, które pozwala różnym firmom i organizacjom na bezpieczny dostęp do aplikacji internetowych i innych stron internetowych. Ochrona realizowana jest poprzez możliwość skonfigurowania administratorom IT blokady konkretnych typów treści www.

Nasi wybrani klienci