Zintegrowana ochrona

Zintegrowana ochrona przed spyware i wirusami

Filtr stron Barracuda Web Filter zapobiega również infekcjom spyware poprzez blokowanie dostępu do niebezpiecznych stron www zawierających spyware, blokowanie pobierania spyware i jego instalacji na poziomie sieci. W przypadku firm, które mają problem ze różnego typu złośliwym  i niepożądanym oprogramowaniem, Barracuda Web Filter wykrywa już zainstalowane na komputerach oprogramowanie typu spyware i jego próby połączenia z Internetem oraz informuje administratorów o zainfekowanych komputerach. Barracuda Web Filter ma możliwość uruchomienia proces usuwania takich zagrożeń z zainfekowanych komputerów przez zastosowanie narzędzia Barracuda Spyware Removal Tool.

 

Poprzez połączenie ochrony antywirusowej i antyspyware na bramie, zintegrowanej z usuwaniem spyware z poszczególnych komputerów, filtr stron Barracuda Web Filter to oferta jedyna w swoim rodzaju, zapewniająca uniwersalną ochronę sieci przed atakami malware – wszystko to skupione jest w jednym, prostym w użyciu rozwiązaniu.

Sprawdź jak działa Barracuda Spyware Removal Tool

Sam możesz ocenić zagrożenia dotyczące Twojego komputera. Skorzystaj z wersji demonstracyjnej Barracuda Spyware Removal Tool, wykryj ślady zagrożeń spyware i malware. Narzędzie wykryje, ale nie usunie ich z Twojego komputera.

Do poprawnego działania wersji DEMO Barracuda Spyware Removal Tool zalecane jest korzystanie z przeglądarki Internet Exploler.

Nasi wybrani klienci