Zarządzanie i konfiguracja

Barracuda Web Filter – prosta i intuicyjna konfiguracja

Filtr stron Barracuda Web Filter jest bardzo prosty i intuicyjny. Konfiguracja wykonywana jest za pomocą czytelnego interfejsu, dostępnego z poziomu przeglądarki www. Nie jest wymagana żadna instalacja dodatkowego oprogramowania.

Zakładki konfiguracyjne umożliwiają pełną optymalizację ustawień, dostosowaną do potrzeb indywidualnego użytkownika. Taki model zarządzania jest bezproblemowy i niezwykle szybki.

Wielopoziomowe raporty

Web Filter Barracudy w standardzie posiada możliwość generowania raportów, które szybko, w prosty i przejrzysty sposób pokazują pełną aktywność użytkowników korzystających z internetu. Dzięki technologii stosowanej przez rozwiązania Barracudy jesteśmy w stanie dowiedzieć się w jakich godzinach oraz z jakich stron korzystali użytkownicy, jakie kategorie tematyczne stron były przepuszczane lub blokowane.

Niezwykle proste wdrożenie

Standardowe wdrożenie może polegać jedynie na umieszczeniu filtra Barracuda Web Filter w firmowej sieci, pomiędzy firewallem a siecią LAN i przypisaniu urządzeniu adresu IP odpowiedniego dla Twojej sieci.

Pełna skalowalność

Urządzenia Barracuda pozwalają na działanie kilku urządzeń Barracuda Web Filter w klastrze w trybie High-Availability (HA) korzystając z połączonych możliwości zarządzania.

Wiele urządzeń Barracuda Web Filter może być zastosowanych do ochrony licznych podsieci. Po prostu zainstaluj Barracuda Web Filter przed routerem podsieci i przypisz do niego nowy adres IP.

Nasi wybrani klienci