Uproszczona i scentralizowana administracja

Interfejs Barracuda Web Filter

Barracuda Web Filter posiada niezwykle intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs oparty na przeglądarce www, pozwala to na znaczne ograniczenie kosztów administracyjnych urządzenia. Interfejs Barracuda Web Filter pozwala na definiowanie, zarządzanie i kontrolowanie korporacyjnych reguł dotyczących spyware i bezpieczeństwa korzystania z internetu w firmie.

Barracuda Energize Updates

Zespół inżynierów bezpieczeństwa Barracuda w centrali Barracudy nieustannie monitoruje internet poszukując nowych trendów związanych z atakami wirusów i spyware. Aktualizacje dla Barracuda Web Filter tworzone sa na bieżąco i w pełni automatycznie. Uaktualnienia nie wymagają jakiejkolwiek administracji i działania, zapewniają Tobie i Twojej sieci kompleksową ochronę, nawet wtedy, gdy zmianie ulegną metody dystrybucji spyware.

Logi i raporty graficzne

Administratorzy oraz Menadżerowie mogą przeglądać logi lub generować raporty graficzne, by zapewnić maksymalną przejrzystość w organizacji. Barracuda Web Filter dostarcza informacji na temat zainfekowanych klientów, ściągniętego spyware oraz wirusów, a także najczęściej blokowanych użytkowników i stron. Wybrane modele Barracuda Web Filter od 310 i wyższe mogą generować również raporty sumaryczne włączając w to najczęściej blokowane, upominane i monitorowane strony.

Brak opłat per użytkownik

Koszty i wycena Barracuda Web Filter jest prosta – filtr stron www Barracuda Web Filter został zaprojektowany tak, by obsłużyć szacunkową liczbę użytkowników. Web Filter zawiera solidne funkcje dla których ustalono jedną stałą cenę, bez powiązania z ilością użytkowników – administrator nie musi się już martwić śledzeniem ilości nowych kont.

Nasi wybrani klienci