Barracuda – łatwy sposób na pełne bezpieczeństwo sieci

Nasza sieć jest tak bezpieczna, jak zabezpieczony jest najsłabszy jej punkt. Stwierdzenie wydaje się być oczywiste, ale niestety nie zawsze zwracamy należyta uwagę na ten fakt. Wraz ze wzrostem ilości biznesu i wykorzystywanego w nim internetu, hakerzy znacznie poprawili jakość swoich ataków na firmy i osoby prywatne. Nawet małe firmy muszą walczyć z zaawansowanymi zagrożeniami internetowymi. Jak można zabezpieczyć wszystkie swoje elementy swojej infrastruktury IT?

 

architektura ochorny barracuda

Rozwiązania Barracuda w pełni integrują się ze sobą, wspólne zarządzanie, wspólny sprzęt, wspólna architektura. Rozwiązania Barracuda pomogą zabezpieczyć wszystkie obszary sieci i wyeliminują wszystkie zagrożenia, a ich wdrożenie i administracja są niezwykle proste.

 

Barracuda zapewnia najlepszą w swojej klasie produktów, aktualizację czasu rzeczywistego, jakość spójnych interfejsów użytkownika oraz elastyczne opcje wdrażania. Wszystkie te elementy składają się na pełną architekturę bezpieczeństwa , która skaluje się wraz z firmą i umożliwia łatwe zabezpieczenie sieci i wyeliminowanie wszystkich zagrożeń.

Nasi wybrani klienci