Wymień bezpłatnie swoje urządzenie Barracuda Web Security na nowe!

Zupełnie nowy Web Security Gateway po 4 latach

Producent specjalistycznych rozwiązań przeznaczonych do ochrony firmowych sieci – firma Barracuda Networks, uruchomiła specjalny program lojalnościowy dla wszystkich Swoich klientów korzystających z serwisu Instant Replacement. W ramach programu wszyscy klienci będą mogli bezpłatnie co cztery lata wymienić każde zakupione urządzenie Barracuda na nowe.

 

Możliwość wymiany urządzeń Barracuda na nowe obejmuje zarówno nowych jak i aktualnych klientów korzystających z urządzeń Barracuda. Jedynym warunkiem skorzystania z promocyjnej wymiany urządzenia jest nabycie lub posiadanie rozwiązania Barracuda Web Security Gateway i opłacanie serwisu IR (Instant Replacement) przez cztery kolejne lata. Serwis IR poza standardowym wsparciem technicznym oraz dostępem do aktualizacji, gwarantuje pełne całodobowe wsparcie techniczne producenta (mailowe i telefoniczne), wymianę (realizowaną przez producenta) uszkodzonego urządzenia Barracuda następnego dnia roboczego oraz rozszerzoną gwarancję na sprzęt.

Wszyscy klienci korzystający z rozwiązania Barracuda Web Security Gateway upoważnieni do darmowego urządzenia będą mogli zatrzymać wymieniane urządzenie przez 30 dni od daty otrzymania nowego Web Filtra. Ma to zagwarantować komfortową i spokojną migrację wszelkich danych oraz dotychczas stosowanych ustawień do nowego urządzenia .

 

Szczegółowe informacje związane z możliwością wymiany urządzenia Barracuda Web Security Gateway na nowe można uzyskać w naszym dziale handlowym.

Nasi wybrani klienci