Barracuda Web Security Service

Barracuda Web Security Service ApplianceOchrona treści i zabezpieczenie przed Malware

Barracuda Web Security Service to usługa bezpieczeństwa hostowana w chmurze zapewniająca kompleksową ochronę użytkowników pracujących zarówno w sieci firmowej jak i poza nią. Web Security Service łączy nagradzane mechanizmy anty-spyware, anty-malware i ochronę antywirusową z elastyczną pulą edytowalnych polityk i wydajnym silnikiem raportującym.

 

 

 

Barracuda Web Security Traffic LighstOchrona przed zagrożeniami z internetu użytkowników zdalnych i lokalnych

Jako usługa oparta na chmurze, usługa Barracuda Web Security zapewnia wygodną możliwość wdrożenia zaawansowanej technologii zabezpieczającej Barracuda w każdej organizacji chcącej wykorzystać skalowalność i elastyczność chmury. Usługa Web Security Service to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, użytkowników pracujących w sieci firmowej i poza nią.

 

 

 

konsola barracuda web security gatewayBezpieczny dostęp do sieci i innych aplikacji z wykorzystaniem firmowych polityk

Barracuda Web Security Service sprawdza cały ruch internetowy w celu zapewnienia kompleksowej ochrony przed atakami przychodzącymi i wyciekam danych, również wtedy, gdy komputer znajduje się poza firmową siecią.

 

 

barracuda-mobile-devices-2Bezpieczeństwo dla każdego użytkownika w każdym miejscu dzięki scentralizowanemu monitorowaniu

Usługa chmury zapewnia jednolite polityki ochrony w całej organizacji, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracowników i produktywności. Pracownicy są chronieni niezależnie od miejsca i na jakim urządzeniu. Jednocześnie zapewniony jest bezpieczny, szybki i niezawodny dostęp do ważnych aplikacji i zasobów biznesowych, zapewniając wysoką wydajność. Administratorzy IT mogą z łatwością administrować politykami i monitorować korzystanie z Internetu.

 

 

 

barracuda-simply-managmentPotężna platforma oparta na chmurze

Usługa Barracuda Web Security Service oparta jest na wiodącej, wysoce skalowalnej, wielojęzycznej platformie cloudowej, zaprojektowanej z myślą o szybkości i zwinności. Zapewnia szybki nie opóźniony dostępu do internetu i aplikacji. Zawiera zaawansowane funkcje, takie jak głębokie inspekcje pakietów, skanowanie SSL, które gwarantuje, że ​​każdy bajt ruchu jest sprawdzany i zabezpieczony.
 

 

  

Sprawdź rozwiązanie Barracuda Web Security w swojej sieci – za darmo!

Nasi wybrani klienci